Jaká bude příští zima?

Kdo by nechtěl vědět, jaká bude příští zima?

Je asi hodně z nás, většinou nadšených lyžařů, kteří by si přáli dlouhou a bílou zimu. Že je toto v poslední době v České republice spíše zbožné přání, je dost evidentní.

Nejsem samozřejmě jasnovidec, nicméně za posledních několik let jsem měl možnost nastudovat velice zajímavou metodologii, která na základě sledování několika základních faktorů během září, října a listopadu může dosti napovědět alespoň to, jaký charakter zimy je ten či onen rok pravděpodobný.

310

Pokud tedy chcete, srdečně Vás zvu na dlouhou cestu, jež začne na počátku září a skončí na samém počátku prosince něčím, co by mohlo být mou malou skromnou předpovědí, opřenou o metodologii gavsweathervids.com, což je vynikající britský web, zabývající se léta dlouhodobými předpověďmi počasí.

Jak to funguje?

Na stránkách tohoto blogu si tedy postupně představíme základní faktory, které budeme společně sledovat, a které by nám na počátku prosince měli složit méně či více jasnou mozaiku toho, co by měla přinést zima 2019 -2020. Jste srdečně zváni.

Vítek Kloz

"Buďte fit celý den se zdravou snídaní a večeří a chraňte své tělo při sportu tak, aby vám ještě dlouho sloužilo." Můj příběh si přečtěte tady >>