Krásná pleť každý den

Vždycky jsem si myslela, že krásná pleť je jen pro vyvolené, ale opak je pravdou. Dlouhou dobu jsem hledala vhodnou péči o pleť, zkoušela jsem různé krémy prý zázračné z různých reklam, kde slibovaly super výsledky.

Byla jsem však z nich jen zklamaná. Byly pouze krásné na pohled, v luxusních obalech, ale jinak nic a navíc hodně drahé.

Až, není to dlouho, co jsem objevila kosmetiku neboli vnější výživu, neboť naše pleť potřebuje výživu, aby vypadala svěže a zdravě.

Nadchnul se pro ni i můj manžel, což mě velice překvapilo. Hned jsme ji chtěli mít, líbilo se nám, že je ucelená, že obsahuje přípravky, které na sebe navazují. Každý z nich má své místo a vzájemně se skvěle doplňují. Jsou krásně, elegantně  balené s příjemnou osvěžující vůní.

Je v nich zahrnuta jak péče o ženy, tak i samostatná péče o muže, pro každého to, co daná pleť potřebuje.

Okamžitě jsme krémy vyzkoušeli a naše pleť byla jemnější, hladší, čistší bez černých teček tzv. komedomů.

Moc se nám líbilo, že ji můžeme používat doma a já nemusím chodit do kosmetického salónu bez zbytečného invazivního ošetření.

Naše osmiletá dcerka nám říkala po každém ošetření pleti, jakou máme hlaďoučkou pleť.

Kosmetika je hypoalergenní, je pro všechny typy pleti i pro různé alergie. Některé krémy jsou vhodné i pro děti.

Je balená v krásných flakónkách, aby zbytečně po každém otevření nevyprchal vitamín C v nich obsažený i jiné vitamíny potřebné pro naši pleť.

Při každém ošetření pleti touto kosmetickou řadou na přírodní bázi mám pocit svěžesti a jemnost na rozdíl od krémů koupených v drogériích, které mnohdy jsou spíše plné chemických přísad, parabenů a ropy, což naší pleti úplně nesvědčí.

Dnes proto dávám přednost, když to je jen možné výrobkům na přírodní bázi, neboť přeci pocházíme z přírody, což si ale mnoho výrobců  asi nemyslí.

Proto jsem se rizhodla napsat můj eBook, více o přírodní péči o pleť tady:)

"Buďte fit celý den se zdravou snídaní a krásní s naší kosmetikou." Můj příběh si přečtěte tady >>