Sportovní výživa

"Se správnou výživou k dokonalejšímu pohybu a vytrvalosti bez únavy a vyčerpání."

 

Sportovní výživa je velice důležitá, jak jsme se sami přesvědčili. 

Jen 20% úspěchu je v pohybu, ale 80% úspěchu je ve výživě. Bez správné výživy nemůže tělo podávat nejlepší výkon, rychleji se unaví a může dojít i ke zranění.

Tuto výživu jsme si oblíbili. Je určena každému, kdo rád sportuje, jak vrcholovému  tak i rekreačnímu sportovci. Je testovaná na zakázané látky.

Je chutná, její příprava je rychlá a rychle se vstřebává, dodává tělu živiny, které potřebuje na přípravu, výkon a regeneraci.

Jednotlivé produkty na sebe navazují. Je to ucelený program komplexní výživy dodávající vitamíny, minerály, sacharidy, bílkoviny.

Tato výživa je rozdělena dle typu pohybu, jak pro vytrvalostní sporty, aerobní aktivitu, tak i pro silové sporty, anaerobní aktivitu, je zde možnost individuální úpravy podle specifických a regeneračních požadavků každého sportovce.

Obsahuje, jak výživu před sportem, tak při něm i po něm na regeneraci svalů, což je velice důležité. Nemělo by se zapomínat, že pro svaly je to zátěž a aby se zregenerovaly a připravily se na další trénink, potřebují zvláštní výživu.

Navíc při sportování se tělo více okysličuje, tudíž přijímá více volných radikálů, které nám škodí, je proto nutné doplnit výživou antioxidanty, které tyto radikály ničí a tím nám poskytují antioxidační ochranu.

Důležitá je i správná hydratace během tréninku nebo sportování.

Již 2% dehydratace snižuje výkonnost o 2%. Což je už znát.

 

I přední vrcholoví sportovci

tuto komplexní výživu s velkou oblibou používají :

Christiano Ronaldo

Lionel Messi

Martin Fourcad

Fitness trenéři :

Samantha Clayton, Tom Holland

cvičení na DVD, více tady

Přijďte a vyzkoušejte tuto jedinečnou komplexní výživu s námi.