Téměř dokonalá dovolená

Byla to opravdu krásná dovolená. Po deseti letech a poprvé s dcerkou, které je osm let, jsme vyrazili na dovolenou k moři na Tureckou riviéru. Moře bylo nádherné, hotel příjemný i počasí nám přálo.

Protože jsme nechtěli řešit nějaké problémy se stravováním, využívali jsme program all inklusive.

Každý den ráno, během oběda i večeře se stoly jen probíhaly nejrůznější nabídkou masa, příloh, zeleniny i ovoce.

Problém byl jen v tom, že asi po pěti dnech jsme již nevěděli, co vlastně jíst.

 A právě tehdy jsme si začali říkat, kdybychom si tak s sebou vzali náš milý koktejlek (proteinový koncentrát ve formě koktejlu).

Místo všech těch věcí k snídani a večeři, které normálně už několik let nejíme, bychom si dali shake a našemu zažívání i tělu by bylo dobře. Nebylo by to možná tak efektní, jako plné talíře naložené hotelovými hosty, ale rozhodně bychom se cítili lépe….

Někdy je prostě méně více. Ale nevadí, a až příště někam vyrazíme k moři, už víme, co tentokrát v našich kufrech nebude chybět.

A co nás zachránilo po příletu domů pozdě večer, když naše lednička zela prázdnotou?

Byl to náš milý koktejl (neboli proteinový koncentrát), který nás dostatečně zasytil a my spokojeně usnuli.

Navíc jak jsme záhy zjistili, že jsme si kromě krásných zážitků a opálení  přivezli i pár kalorií navíc, než s naším milým koktejlem se super chutí.

Ráno ihned po probuzení jsme si ho konečně dopřáli i k snídani a měli jsme opět skvělý pocit, že jsme se vrátili k naší zdravé snídani, která nám tolik na dovolené scházela.

Více si můžete o zdravé snídani přečíst tady 🙂

"Buďte fit celý den se zdravou snídaní a krásní s naší kosmetikou." Můj příběh si přečtěte tady >>